socialhistoria i misja marki

Social Spot powstał z zamiłowania do tworzenia minimalistycznych i autentycznych przekazów.

Ania i Agnieszka poznały się w 2018 roku. Agnieszka próbowała stworzyć własną agencję social media, a Ania potrzebowała osoby/firmy do współpracy przy tworzeniu komunikacji dla klientów jej agencji hotelike.pl. Tak rozpoczęła się bardzo ciekawa i owocna współpraca.

W końcu w 2020 roku dziewczyny postanowiły stworzyć wspólny brand, który pomaga klientom nie tylko z branży hotelarskiej.

“Świetnie się rozumiemy. Mamy dużo pomysłów, które podchwytujemy, analizujemy i szybko wprowadzamy w życie. Potrafimy nakręcać nawzajem naszą kreatywność, dzięki czemu stanowimy zgrany tandem.” 

Social Spot to połączenie doświadczenia, pasji i kreatywności. Zapewniamy najwyższej jakości usługi marketingowe, które przekładają się na sukces rynkowy naszych Klientów.

Tworzymy spójny branding, przekonującą komunikację i wysoce skuteczny marketing.

Zaangażowanie i autentyczność – po tym nas poznasz, wzrost liczby Klientów – po tym nas zapamiętasz.

spotkim jesteśmy

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem drugą częścią Social Spot. Po kilku latach zdobywania doświadczenia znalazłam się w miejscu, które zawsze było moim marzeniem. Social Spot jest miejscem ujścia dla mojej kreatywności.

Na codzień zajmuję się kreowaniem wizerunku marek w mediach społecznościowych kierując się minimalizmem i autentycznością. Wyznaje zasadę, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Piję hektolitry kawy. Kiedy nie pracuję, podróżuję, co jest dla mnie inspiracją dla nowych, ciekawych pomysłów.

Hej tu Ania. Jestem właścicielką butikowej agencji marketingowej dla branży hotelarskiej. Wykładam na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Występuję z moimi prezentacjami na największych konferencjach branży hotelarskiej. Jestem autorką szkoleń z zakresu marketingu w mediach społecznościowych. Pasjonuje mnie projektowanie graficzne i digital marketing. Social Spot pozwala mi dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w marketingu z szerszym gronem klientów.

Jestem kreatywną optymistką. Dowożę wszelakie dedlajny. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mam dwójkę wspaniałych dzieci, kocham czekoladę i inspirujące podróże.

spektrumAkredytacja

SPEKTRUM – pomorski system świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla małych i średnich firm. Przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego w ramach systemu mają możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości 50% lub 95% (skutki COVID) na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Nasza firma posiada akredytację Instytucji Otoczenia Biznesu w ramach SPEKTRUM. Na przełomie 2020/2021 roku pomogłyśmy już kilku firmom łagodzić skutki epidemii SARS Cov-2 poprzez doradztwo marketingowe.

Zapraszamy do współpracy w ramach SPEKTRUM firmy z Pomorza, które potrzebują audytu marketingowego, nowej strategii marketingowej oraz wsparcia w przebudowie wizerunku marki.

mówią o nas

ofertazobacz jak pracujemy

Sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc:

415

kampanii online

51

artykułów branżowych

100

Klientów

7500

dodanych postów