socialjak pracujemy

projektowanie procesu kreatywnego

mediaobsługa social media

Social Media są dziś niezbędne do tego, by Twoja firma wyróżniła się pośród wszechobecnej konkurencji. Aby zamienić je w skuteczne narzędzie do promocji oraz sprzedaży, należy prowadzić je w sposób przemyślany i profesjonalny. Koniec z przypadkowymi postami bez ładu i składu!

Nasze doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych pozwoliło już wielu firmom uporządkować swoje działania marketingowe i odnaleźć właściwy sposób komunikacji ze swoimi odbiorcami. Nasza kreatywność i doskonała znajomość specyfiki poszczególnych mediów, zamienia nudne profile w serwisy, które sprzedają!

Pomożemy Ci w obsłudze profili na: Facebooku, Instagramie, LinkedIn.

“Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”.

Henderson Stuart

adsreklama online

Dziś w planie marketingowym każdej firmy nie może zabraknąć działań reklamowych online. Dlaczego? Każdy z nas spędza od kilku do kilkunastu godzin dziennie w sieci. Zajmują nas głównie media społecznościowe. Szukamy też informacji w popularnych wyszukiwarkach lub serwisach video.

Pomożemy Ci pojawić się zarówno na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn, ale również na You Tube, w wynikach wyszukiwania Google i w całej sieci reklamowej gigantów.

Po kilku latach doświadczenia w tworzeniu kampanii online, mamy w swoich zasobach świetnie konwertujące grupy docelowe, dzięki czemu nasze kampanie są niezwykle tanie i skuteczne.

brandprojektowanie graficzne

Umiejętność posługiwania się długopisem, nie gwarantuje, że napiszesz ciekawą książkę. To samo dotyczy znajomości programów graficznych. Aby tworzyć ciekawe projekty, trzeba mieć w sobie całą masę kreatywności, poczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów marketingowych. 

Oprócz znajomości programów graficznych, ważne jest rozumienie specyfiki działalności firmy oraz potrzeb jej klientów.

Jeśli oczekujesz umiejętnego tworzenia komunikatów graficznych, które nie tylko będą piękne, ale też trafią w gust Twoich klientów, zapraszamy do współpracy.

designstrony www

Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu. Powinna przekazywać najważniejsze wartości marki oraz dzięki odpowiednio napisanym treściom i ustawieniom, powinna dać się łatwo odszukać w wyszukiwarkach.

Treści to jednak nie wszystko. Strona powinna odpowiadać najnowszym trendom wizualnym i być przyjazna jej odbiorcom.

Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie wizytówkę zgodną z najnowszymi trendami, będzie spójna z Twoją marką i pomoże Ci sprzedawać więcej, zapraszamy do współpracy. Tworzymy strony na indywidualnych projektach graficznych.

konfiguratorskonfiguruj własne zapytanie ofertowe

kampanie w wyszukiwarce Google, sieci reklamowej Google, Gmailu, YouTube
kampanie na Facebooku, Instagramie, Messengerze i sieci reklamowej Facebooka
kampanie w serwisie LinkedIn oraz w wiadomościach inMail
Kliknij i dowiedz się więcej o pakiecie "start your brand"